NIMITOETAJA

Ehituskiirusele ja -kvaliteedile spetsialiseerunud professionaalne ehituspartner aastast 1994.

SUURTOETAJAD

Tuurini aega jäänud: Päeva-1873Tundi-16Minutit-42

Osalejad 2019

Otepää jooksutuuril osalejad

5. OTEPÄÄ JOOKSUTUUR: PÕHIJOOKS

Number

Eesnimi

Perenimi

Sugu

Klass

Sünd

Klubi/kollektiiv

Elukoht

1

Raido

Mitt

Mees

M19

11.03.1991

#HeadInimesed

Harjumaa

2

Andres

Hellerma

Mees

M19

15.05.1987

#HeadInimesed

Harjumaa

3

Tarmo

Hõbe

Mees

M35

04.03.1980

Rally Estonia

Harjumaa

4

Gunnar

Kingo

Mees

M35

21.02.1980

Treeningpartner

Harjumaa

5

Mihkel

Nanits

Mees

M35

28.08.1985

Team Nanits

Harjumaa

6

Marion

Tibar

Naine

N35

03.11.1981

#HeadInimesed

Harjumaa

7

Laura

Maasik

Naine

N19

05.10.2019

#HeadInimesed

Harjumaa

8

Egle

Villik

Naine

N35

21.09.1981

SK ProRunner

Tartumaa

9

Nele

Laev

Naine

N19

29.10.1984

 

Harjumaa

10

Maris

Tamm

Naine

N19

29.12.1984

TÜASK Fitnessiklubi

Tartumaa

11

Liis

Palumäe

Naine

N19

02.08.1992

 

Harjumaa

12

Merlyn

Lükk

Naine

N19

20.01.1990

#HeadInimesed

Harjumaa

13

kaubamaja

Kõdar

Naine

N35

08.10.1982

 

Tartumaa

14

Liina

Malva

Naine

N19

16.07.1989

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

15

Ilmar

Tagel

Mees

M70

16.02.1942

TriSmile/ Kanepi valla Kõlleste Spordiklubi

Põlvamaa

16

Marianne

Putting

Naine

N35

25.02.2018

 

Harjumaa

17

Marika

Turb

Naine

N19

23.01.1989

#HeadInimesed

Harjumaa

18

Sane

Kitsing

Naine

N35

04.07.1975

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

19

Erika

Reimann

Naine

N55

26.07.1954

 

Järvamaa

20

Kädi

Lepberg

Naine

N19

18.09.2018

 

Harjumaa

21

Siiri

Pilt

Naine

N45

09.01.1970

TÜASK Fitnessklubi

Tartumaa

22

Karolyn

Krillo

Naine

N19

11.10.1986

Might just do it

Tartumaa

23

Siiri

Pajupuu

Naine

N19

21.08.1986

Might just do it

Harjumaa

24

Kaire

Klaus

Naine

N35

30.08.1977

TÜASK Fitnessiklubi

Võrumaa

25

Tuija

Mononen

Naine

N45

21.10.2018

Ultra Sisu

Valgamaa

26

Heli

Viita

Naine

N55

13.05.1957

 

Harjumaa

27

Kerli

Pauskar

Naine

N35

03.03.2018

Trismile

Valgamaa

28

Ilmar

Luup

Mees

M45

11.03.1973

Hortulus OÜ

Harjumaa

29

Renee

Uibu

Mees

M35

02.03.1981

Repira OÜ

Võrumaa

30

Pille

Blum

Naine

N19

27.06.1986

Repira OÜ

Võrumaa

31

Martin

Anier

Mees

M19

07.12.1985

 

Tartumaa

32

Renno

Reitsnik

Mees

M19

03.12.1987

Annikoru Discgolfi Klubi

Tartumaa

33

Kalle

Oruaas

Mees

M35

15.03.1984

SK ProRunner

Raplamaa

34

Mart

Mikson

Mees

M55

26.03.1955

Paide politseijaoskond

Järvamaa

35

Kalle

Lellep

Mees

M35

05.05.1975

SK ProRunner

Tartumaa

36

Imbi

Joasaar

Naine

N55

18.08.1958

 

Harjumaa

37

Andrus

Kivari

Mees

M35

13.10.1976

SK Jooksupartner

Tartumaa

38

Reena

Käo

Naine

N45

24.08.1969

Muraste Liikumisklubi

Harjumaa

39

Kadi

Ruut

Naine

N45

02.05.1973

 

Pärnumaa

40

Lembit

Künnapas

Mees

M45

26.07.1966

 

Pärnumaa

41

Evelin

Pellenen

Naine

N35

02.12.1977

 

Tartumaa

42

Mae

Kirbits

Naine

N19

21.07.1989

Agriland OÜ

Tartumaa

43

Kristiina

Ranne

Naine

N45

25.07.1975

 

Harjumaa

44

Ave

Tammaru

Naine

N19

28.04.1987

Riiamäe hambakliinik

Tartumaa

45

Riina

Tammistu

Naine

N45

12.10.1969

 

Pärnumaa

46

Algis

Kork

Mees

M35

11.09.1976

MTÜ Kvaliteetaeg

Tartumaa

47

Kati

Kala

Naine

N35

11.03.1976

MTÜ Kvaliteetaeg

Tartumaa

48

Marge

Türn

Naine

N35

25.04.1976

SK Jooksupartner

Tartumaa

49

Ulvi

Lond

Naine

N45

24.05.1967

 

Tartumaa

50

Valmar

Sisask

Mees

M19

17.02.1985

Espak Tartu

Võrumaa

51

Marika

Koplimägi

Naine

N45

02.07.1972

SK ProRunner

Tartumaa

52

Veiko

Randaru

Mees

M45

23.09.1967

 

Tartumaa

53

Kadri

Sipp

Naine

N19

14.11.1989

 

Harjumaa

54

Ave

Kupper

Naine

N45

03.01.1974

 

Tartumaa

55

Margus

Pohlak

Mees

M35

14.01.1979

 

Tartumaa

56

Kaspar

Mihailov

Mees

M19

22.05.1986

SK Jooksupartner

Tartumaa

57

Janno

Kikojan

Mees

M19

27.11.1996

 

Viljandimaa

58

Vincent

Dautancourt

Mees

M19

21.12.1984

 

Tartumaa

59

Ingrit

Ernits

Naine

N45

09.10.1965

Tartu KEVEK

Tartumaa

60

Harry

Tuul

Mees

M35

26.09.1980

Eesti Meedia

Harjumaa

61

Kadri-Ann

Lehis

Naine

N19

22.04.1991

 

Tartumaa

62

Ando

Kaer

Mees

M35

22.10.1974

 

Saaremaa

63

Aire

Hulkko

Naine

N45

11.11.1974

 

Valgamaa

64

Karin

Redi

Naine

N19

27.03.1993

SK ProRunner

Tartumaa

65

Jaana

Üksik

Naine

N19

11.06.1986

Tallinna Lennujaama Spordiklubi

Hiiumaa

66

Eve

Skoglund

Naine

N45

13.09.1964

 

Harjumaa

67

Enelin

Alter

Naine

N19

20.12.1987

SK ProRunner

Valgamaa

68

Tõnno

Kask

Mees

M19

14.03.1985

HAKA Plast OÜ

Lääne-Virumaa

69

Marko

Laigna

Mees

M35

01.09.1978

 

Pärnumaa

70

Olav

Mõttus

Mees

M19

26.02.1991

 

Harjumaa

71

Jarmo

Vooglaine

Mees

M19

22.11.1990

Maanteeamet

Harjumaa

72

Esmeralda

Lille

Naine

N55

17.09.1951

 

Tartumaa

73

Martin

Murre

Mees

M35

23.09.1980

Treeningpartner

Pärnumaa

74

Deevi

Ots

Naine

N45

10.01.1974

1. jalaväebrigaad

Ida-Virumaa

75

Ando

Mesi

Mees

M45

28.04.1972

1. jalaväebrigaad

Ida-Virumaa

76

Carolin

Mesi

Naine

N19

21.08.1994

1. jalaväebrigaad

Ida-Virumaa

77

Marek

Läte

Mees

M35

19.05.1984

#HeadInimesed

Harjumaa

78

Diana

Genrihov

Naine

N45

03.01.1968

Swedbank

Valgamaa

79

Kristjan

Enno

Mees

M45

17.06.1973

Jooksurullid

Harjumaa

80

Janek

Busch

Mees

M35

04.10.1986

Larsen Sport

Harjumaa

81

Kadri

Busch

Naine

M35

05.07.1988

Larsen Sport

Harjumaa

82

Jaagup

Ojalill

Mees

M19

13.04.1990

 

Tartumaa

83

Sirje

Raja

Naine

N45

07.03.1972

 

Tartumaa

84

Marko

Tõll

Mees

M35

27.01.1980

 

Harjumaa

85

Piret

Õunap

Naine

N45

11.03.1966

 

Tartumaa

86

Sirje

Raja

Naine

N45

07.03.1972

 

Tartumaa

87

TÜHI

           

88

Indrek

Raave

Mees

M19

05.11.1987

 

Harjumaa

89

Alo

Neerot

Mees

M45

21.05.1966

Noto

Harjumaa

90

Elo

Paluoja

Naine

N35

10.05.1979

 

Harjumaa

91

Rainis

Saar

Mees

M45

01.12.1968

Anu Jooksutrennid

Pärnumaa

92

Riina

Tammistu

Naine

N45

12.10.1969

 

Pärnumaa

93

Cathy-Liis

Suurkivi

Naine

N19

01.12.1993

#HeadInimesed

Harjumaa

94

Ragnar

Sepp

Mees

M19

24.08.1981

Dimicandum SK

Harjumaa

95

Erko

Vaher

Mees

M35

01.12.1982

Tartu Mill

Tartumaa

96

Tanel

Veski

Mees

M35

04.06.1983

 

Tartumaa

97

Astrid

Arula

Naine

N35

05.02.1983

RTG Spordiklubi

Tartumaa

98

Kätlin

Soots

Naine

N19

11.11.1976

Toetuse väejuhatus

Harjumaa

99

Indrek

Ermel

Mees

M35

12.09.1977

Tartu Mill

Tartumaa

100

Rasmus

Jaagant

Mees

M19

21.10.1998

 

Valgamaa

101

Margit

Joost

Naine

N19

02.12.1993

 

Tartumaa

102

Ailar

Asson

Mees

M19

21.07.1984

Küberväejuhatus

Harjumaa

103

Heli

Ajaots

Naine

N45

07.06.1972

Jooksupartner

Tartumaa

104

Priit

Roosnupp

Mees

M45

21.01.1972

 

Harjumaa

105

Iti-Riin

Jaagant

Naine

N19

16.05.2000

 

Valgamaa

106

Seido

Nõmmküla

Mees

M35

23.03.1979

Tartu Mill

Tartumaa

107

Ave

Nurk

Naine

N45

14.06.1973

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

108

Margus

Kask

Mees

M45

08.09.1971

SK Jõulu

Pärnumaa

109

Tanel

Välimäe

Mees

M19

27.02.1991

 

Harjumaa

110

Madis

Reisenbuk

Mees

M35

27.02.1975

 

Jõgevamaa

111

Risto

Reinumägi

Mees

M19

17.04.1990

NEWAY OÜ

Tartumaa

112

Kädu

Aasma

Naine

N35

20.04.1979

Hiiumaa jooksugrupp

Hiiumaa

113

Liia

Nilp

Naine

N35

10.06.1979

 

Tartumaa

114

Ago

Kärema

Mees

M45

05.01.1969

 

Harjumaa

115

Kristjan

Uibo

Mees

M19

11.06.1997

 

Tartumaa

116

Taavi

Kala

Mees

M19

01.02.1986

Sparta

Harjumaa

117

Eero

Heinmets

Mees

M35

11.08.1982

Anu Jooksutrennid

Pärnumaa

118

Kerli

Nurk

Naine

N19

04.11.1987

 

Tartumaa

119

Heldi

Kaares

Naine

N45

01.09.1970

 

Valgamaa

120

Mari

Mets

Naine

N19

13.07.1991

FB Jooksmine

Harjumaa

121

Signe

Haug

Naine

N35

31.03.1977

FB Jooksmine

Harjumaa

122

Jaanika

Jundas

Naine

N35

07.08.1975

FB Jooksmine

Harjumaa

123

Anu

Aero

Naine

N45

23.01.1971

FB Jooksmine

Harjumaa

124

Raimond

Ojalill

Mees

M35

15.04.1971

FB Jooksmine

Harjumaa

125

Priit

Kallas

Mees

M45

22.01.1973

FB Jooksmine

Harjumaa

126

Kärt

Pärtel

Naine

N19

17.09.1989

FB Jooksmine

Harjumaa

127

Kristiina

Lõhmus

Naine

N19

06.12.1987

FB Jooksmine

Harjumaa

128

Jana

Koppel

Naine

N45

25.09.1969

FB Jooksmine

Harjumaa

129

Kristjan

Leimann

Mees

M35

26.04.1984

1.jalaväebrigaad

Lääne-Virumaa

130

Robert

Unga

Mees

M19

11.04.1991

Tartu Mill AS

Tartumaa

131

Kristiin

Kull

Naine

N19

02.04.1993

Tartu Mill AS

Tartumaa

132

Tanel

Põldsepp

Mees

M35

28.11.1984

1JVBr

Tartumaa

133

Harry

Tuul

Mees

M35

26.09.1980

 

Harjumaa

134

Liisi

Langus

Naine

N19

31.05.1985

 

Tartumaa

135

Erti

Kares

Mees

M45

17.09.1967

 

Harjumaa

136

Rivo

Arro

Mees

M19

16.06.1986

Kaitseväe Akadeemia

Tartumaa

137

Elina

Laanep

Naine

N19

15.09.1986

 

Harjumaa

138

Märt

Lääts

Mees

M55

16.11.1961

 

Pärnumaa

139

Ester

Peterson

Naine

N45

26.08.1972

 

Valgamaa

140

Heidy-Liisbet

Kukk

Naine

N19

14.08.1999

 

Valgamaa

141

Heimar

Pehk

Mees

M35

18.03.1982

Marjo Matikainen`89

Põlvamaa

142

Annemari

Muru

Naine

N35

14.05.1979

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

143

Annika

Pang

Naine

N45

01.03.1968

PPA

Võrumaa

144

Viljar

Niinepuu

Mees

M35

22.08.1983

Tartu Ülikool

Tartumaa

145

Margus

Laanemäe

Mees

M35

14.08.1978

 

Tartumaa

146

Krista

Jalajas

Naine

N19

15.07.1987

 

Põlvamaa

147

Krister

Kallas

Mees

M19

26.05.1985

Rademar

Viljandimaa

148

Heidi

Hunt

Naine

N45

27.09.1972

 

Harjumaa

149

Rauno

Viljas

Mees

M19

23.11.1987

Tartu Mill

Tartumaa

150

Veiko

Busch

Mees

M35

10.06.1975

Rademar OÜ

Harjumaa

151

Kaarel

Kender

Mees

M35

28.02.1984

PPA

Valgamaa

152

Mari-Liis

Länik

Mees

N19

08.01.1997

 

Põlvamaa

153

Mihkel

Arro

Mees

M19

22.07.1986

Mapri Ehitus

Valgamaa

154

Sander

Kõivuste

Mees

M19

06.05.1989

Tartu Mill

Tartumaa

155

Elizaveta

Parmenenkova

Naine

N45

01.06.1974

 

Valgamaa

156

Guido

Bergmann

Mees

M45

08.06.1964

SK ProRunner

Tartumaa

157

Rauno

Liebenau

Mees

M19

02.12.1990

Apollo kauplused

Harjumaa

158

Maarja-Liis

Järvekülg-Luoma

Naine

N19

24.12.1988

Tehvandi

Valgamaa

159

Olev

Org

Mees

M45

31.03.1966

Tartu Mill

Valgamaa

160

Reet

Ulm

Naine

N19

04.11.1986

 

Harjumaa

161

Joosep

Naruskberg

Mees

M35

07.04.1990

Leonhard weiss OÜ

Tartumaa

162

Silva

Tigane

Naine

N45

06.07.2019

SA Tehvandi Spordikeskus

Valgamaa

163

Anne

Küttim-Rips

Naine

N45

20.10.1970

 

Tartumaa

164

Maive

Vill

Naine

N35

31.08.1982

SA Tehvandi Spordikeskus

Valgamaa

165

Marti

Soosaar

Mees

M35

03.12.1977

SportID

Tartumaa

166

Carolin

Siimenson

Naine

N19

03.12.1988

 

Tartumaa

167

Evi

Vaino

Naine

N55

18.07.1950

EKVA

Tartumaa

168

Merle

Siimsen

Naine

N45

02.03.1973

 

Harjumaa

169

Martin

Veisman

Mees

M19

13.01.2019

Ruum 414

Harjumaa

170

Jaanus

Kaur

Mees

M55

19.03.1963

Liigutaja

Harjumaa

171

Hanna

Veisman

Naine

N19

29.07.1985

 

Harjumaa

172

Märt

Kivila

Mees

M35

04.02.1982

Ok Ilves

Tartumaa

173

Sulev

Lokk

Mees

M45

07.06.1969

Stamina SK

Harjumaa

174

TÜHI

           

175

Tauri

Arumäe

Mees

M19

04.11.1987

TÜASK Fitnessiklubi

Tartumaa

176

Stella-Maria

Samm

Naine

N16

01.03.2002

 

Tartumaa

177

Merlin

Paas

Naine

N19

30.11.1990

 

Tartumaa

178

Gert

Kaldmäe

Mees

M19

12.09.1995

 

Saaremaa

179

Martin

Maasik

Mees

M35

04.03.1984

#HeadInimesed

Harjumaa

180

Karel

Põdra

Mees

M19

11.06.1991

Eesti Energia

Harjumaa

181

Ellen

Matla

Naine

N55

20.04.1958

 

Lääne-Virumaa

182

Rain

Seepõld

Mees

M35

01.08.1989

#Headinimesed

Harjumaa

183

Taavi

Ilp

Mees

M35

   

Valgamaa

184

Priit

Libe

Mees

M35

09.12.1979

Tervislike eluviiside klubi

Tartumaa

185

Sander

Lepik

Mees

M19

18.03.1987

42koma

Tartumaa

186

Tea

Mey

Naine

N45

22.03.1974

SK ProRunner

Tartumaa

187

Kaido

Koppel

Mees

M35

03.04.1976

Bronx wood oü

Tartumaa

188

TÜHI

           

189

TÜHI

           

190

TÜHI

           

191

TÜHI

           

192

TÜHI

           

193

TÜHI

           

194

TÜHI

           

195

TÜHI

           

196

TÜHI

           

197

TÜHI

           

198

TÜHI

           

199

TÜHI

           

 

 

 

 

 

KEKKONENI JOOKS

Number

Eesnimi

Perenimi

Sugu

Klass

Sünd

Klubi/kollektiiv

Elukoht

200

Priit

Ailt

Mees

M35

01.01.1983

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

201

Marti

Küttis

Mees

M19

21.03.1992

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

202

Egert

Purre

Mees

M19

22.02.1989

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

203

Andreas

Papp

Mees

M19

19.01.1988

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

204

Anneli

Ratassepp

Naine

N19

10.09.1985

 

Harjumaa

205

Tauri

Hainsoo

Mees

M19

09.05.1987

 

Põlvamaa

206

Raivo

Hool

Mees

M35

07.08.2019

 

Tartumaa

207

Jan

Liister

Mees

M45

17.11.1974

1. jalaväebrigaad

Lääne-Virumaa

208

Kairi

Ustav

Naine

N35

25.05.1977

Tartu Ujumisklubi

Tartumaa

209

Taavi

Ilp

Mees

M35

23.02.1983

 

Valgamaa

210

Urmas

Himmaste

Mees

M45

08.07.1973

45

Tartumaa

211

Raul

Lepik

Mees

M35

18.05.1980

MTÜ MiSiMe

Tartumaa

212

Rait

Ermann

Mees

M35

27.02.1980

Rademar OÜ

Harjumaa

213

Pilleryn

Viimsi

Naine

N19

24.06.1994

Rademar OÜ

Pärnumaa

214

Hannaliisa

Jõffert

Naine

N19

08.08.1999

Rademar OÜ

Pärnumaa

215

Merit

Mängli

Naine

N19

29.06.1984

Coop Pank

Tartumaa

216

Kristjan

Juur

Mees

M35

28.12.1982

 

Tartumaa

217

Triin

Veisman

Naine

N19

04.11.1989

 

Harjumaa

218

Madis

Laasik

Mees

M19

29.03.1991

Heiko ja Madise jooksuklubi

Harjumaa

219

Laura

Joonas

Naine

N19

24.02.1994

 

Võrumaa

220

Annika

Rihma

Naine

N19

14.06.1984

Audentese SK

Põlvamaa

221

Rivo

Roo

Mees

M35

07.10.1978

 

Tartumaa

222

Anett

Tõnutare

Naine

N19

19.12.1990

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

223

Meelis

Paumets

Mees

M35

10.02.1976

 

Tartumaa

224

Jüri

Tuvik

Mees

M19

22.12.1989

 

Harjumaa

225

Meril

Beilmann

Naine

N19

12.06.1995

 

Harjumaa

226

Rene

Zahkna

Mees

M19

02.10.1994

 

Võrumaa

227

Risto

Sverdlik

Mees

M35

22.07.1983

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

228

Vallo

Veinthal

Mees

M45

28.04.1972

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

229

Kaarup

Kask

Mees

M16

21.03.2005

SK Jõulu

Pärnumaa

230

Eliisabet

Kool

Naine

N16

24.01.2003

CFC Suusakool

Harjumaa

231

Relika

Toome

Naine

N19

06.11.1994

Tripassion Triatloniklubi

Harjumaa

232

Andres

Hiiemäe

Mees

M35

24.06.1976

Elva Suusaklubi

Tartumaa

233

TÜHI

           

234

TÜHI

           

235

TÜHI

           

236

TÜHI

           

237

TÜHI

           

238

TÜHI

           

239

TÜHI

           

240

TÜHI

           

 

 

RAHVAJOOKSJAD (ilma ajavõtuta)

Number

Eesnimi

Perenimi

Sugu

Klass

Sünd

Klubi/kollektiiv

Elukoht

300

Christin

Hark

Naine

M35

18.11.1982

 

Valgamaa

301

Aire

Vuks

Naine

N45

22.06.1973

 

Tartumaa

302

Maarika

Terep

Naine

N45

29.03.1971

Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Harjumaa

303

Jaan

Terep

Mees

M35

26.05.1978

Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Harjumaa

304

Sofia

Zdobnõh

Naine

N35

22.02.1989

 

Harjumaa

305

Anu-Helju

Täär

Naine

N55

31.03.1945

MTÜ Jooksuklubi"Jotai"

Harjumaa

306

Eldar-Oliver

Rihm

Mees

M35

27.04.1984

 

Harjumaa

307

Liis

Lokk

Naine

N19

15.06.1988

 

Valgamaa

308

Regina

Männigo

Naine

N35

29.07.1983

 

Tartumaa

309

kerli

nurk

Naine

N19

04.11.1987

 

Tartumaa

310

Tiiu

Kannes

Naine

N45

29.11.1972

 

Valgamaa

311

Jaanika

Abel

Naine

N19

03.11.1989

 

Tartumaa

312

Katrin

Vaher

Naine

N35

16.06.1981

 

Tartumaa

313

Annika

Paluoja

Naine

N35

15.09.1974

 

Tartumaa

314

Monika

Liister

Naine

N35

19.01.1978

1. jalaväebrigaad

Lääne-Virumaa

315

Kristel

Rinne

Naine

N19

11.07.1992

 

Võrumaa

316

Daisy

Kroon

Naine

N45

24.02.1967

Alutaguse suusahullud

Ida-Virumaa

317

Eveli

Toll

Naine

N35

19.09.1975

 

Tartumaa

318

Erki

Jõelaid

Mees

M55

15.10.1963

 

Tartumaa

319

Kädy

Jefanov

Naine

N19

23.02.1993

 

Harjumaa

320

Jaan

Uudelt

Mees

M19

07.08.1988

 

Harjumaa

321

Kert

Suiste

Naine

N35

24.07.1982

 

Valgamaa

322

Piret

Opmann

Naine

N35

01.12.1980

 

Tartumaa

323

Domnika

Tamm

Naine

N35

21.02.1982

 

Harjumaa

324

Leila

Lahtvee

Naine

N19

13.06.1984

 

Tartumaa

325

Jevgeni

Matjukov

Mees

M19

16.07.1991

 

Harjumaa

326

Katrin

Arendi

Naine

N35

08.07.1976

 

Harjumaa

327

Kristiina

Roht

Naine

N19

02.06.1985

 

Tartumaa

328

Katrin

Karus

Naine

N45

13.01.2019

 

Valgamaa

329

Gert

Nurk

Mees

M19

09.07.1994

 

Harjumaa

330

Aili

Adamson

Naine

N45

21.10.1973

Tartu Mill

Tartumaa

331

Marin

Mägi

Naine

N45

10.11.1973

Tartu Mill

Tartumaa

332

Katrin

Karus

Naine

N45

13.01.2019

 

Valgamaa

333

Jana

Stets

Naine

N35

28.07.1977

 

Tartumaa

334

Aune

Surva

Naine

N19

31.03.2019

 

Harjumaa

335

Tarvi

Saar

Mees

M35

23.11.1982

 

Harjumaa

336

Mari-Liis

Toming

Naine

N16

12.12.2004

 

Tartumaa

337

Anneli

Toming

Naine

N45

05.04.1966

 

Tartumaa

338

Priit

Toming

Mees

M35

14.04.1977

 

Tartumaa

339

Kristel

Tammel

Naine

N35

05.09.1983

 

Harjumaa

340

Isabel

Küttim

Naine

N16

10.11.2000

 

Tartumaa

341

Asti

Piron

Naine

N35

11.01.1978

 

Harjumaa

342

Anneli

Kallip

Naine

N35

06.12.1983

 

Tartumaa

343

Priit

Põlluste

Mees

M45

25.08.1971

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

344

Katrin

Põlluste

Naine

N45

03.09.1971

Tartu Suusaklubi

Tartumaa

345

Aet

Kull

Naine

N55

08.04.1964

 

Harjumaa

346

Liis

Kapten

Naine

N16

23.02.2006

My Fitness

Harjumaa

347

TÜHI

           

348

TÜHI

           

349

TÜHI

           

350

TÜHI

           

351

TÜHI

           

352

TÜHI

           

353

TÜHI

           

354

TÜHI

           

355

TÜHI

           

 

Otepää jooksutuuri osalejad 31.05.2019 seisuga

.